Mystic Az Tahıllı Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 KG

Mystic Az Tahıllı Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 KG

Ürün Detayları

Mystic Az Tahıllı Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 15 KG


Gerçek Kuzu Eti

Yüzde 30 oranında kurutulmuş ve taze kuzu eti içeriği sayesinde, her ırktan yetişkin köpeklerin beslenme düzenine uygundur. Kuzu etinin kalitesini kaybetmeden ve en az işlem ile mama içeriğinde yer alması sayesinde etçil beslenmenin gerektirdiği ihtiyaçlar karşılanmaktadır.


Yüksek Protein Değeri

Yüzde 26 protein değeri sayesinde köpeğinizin alması gereken günlük protein değerleri yeterli oranda karşılanmaktadır. Protein değerinin büyük bir çoğunluğu hayvansal kaynaklı ürünlerden sağlanmaktadır. Böylelikle yüksek protein içeriği rahatlıkla sindirilebilmekte ve böbrek sistemlerinde oluşabilecek sorunların önüne geçilmektedir.


Düşük Tahıllı İçerik

Taze ve kurutulmuş gerçek kuzu eti içeriğine ek olarak kurutulmuş meyve ve sebze içeriği ile besin değerleri dengelenmiştir. Köpeklerin sindirim ve diş sağlığını olumsuz etkileyen buğday gibi glisemik indeksi yüksek tahıllar, mama içerisinde yer almamaktadır.Vitamin ve Mineral Destekli

Kas ve kemik sistemlerini destekleyen A, D, E ve C vitaminleri ve bakır, selenyum, çinko gibi mineral içerikleri sayesinde besin değeri yüksek bir mamadır. Omega 3 ve Omega 6 yağları ile zenginleştirilmiş olan mama, tüy sağlığı, deri sağlığı ve böbrek sağlığını desteklemektedir.


Taze Et Enjeksiyon Sistemi

Türkiye’de bir ilk olan taze et enjeksiyon sistemi etlerin işlenme aşamasında hayvansal protein değerinin kaybı önlenmektedir.


Kullanışlı Ambalaj

Güneş ışığını engelleyen ve hava akışını kesen ambalaj tasarımı sayesinde mamalar dokusunu ve tadını kaybetmeden uzun süreli muhafaza edilebilmektedir.

Teknik Özellikler

 • Ürün Miktarı

   

  15 KG

 • Yaş Grubu

   

  Yetişkin

 • Aroma

   

  Kuzu

 • Marka

   
  • Mystic

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 • 265,00TL
 • 210,00TL